Služby

Pomôžeme Vám vo výbere, plánovaní, namontovaní a v oprave IT zariadení, kamerových a alarmných systémov, ERP pokladní, a iných IT systémov. Navštívte nás, a vyskúšajte osobne v predajni!

Kamery a alarmy
Moderné IP kamery sú schopné úplne samostatne splniť svoje úlohy. Keď majú prístup do siete, je možné ich obraz sledovať aj z diaľky. V kombinácii s alarmom je najlepší podporný systém, ktorý zaisťuje bezpečie Vášho okolia, respektíve objektu, ktorý chcete týmto spôsobom chrániť. Oplatí sa investovať do najlepšej montážnej techniky, nehovoriac o tej naozaj dobrej, osvedčenej technike. Prídte, a ponuku si pozrite v našej predajni!
ERP pokladne
Aj vy potrebujete registračnú pokladňu? Ak Vaša odpoveď zneje: áno, vieme Vám podať pomocnú ruku v splnení povinností spätých s údržbou pokladní. Ak dôjde k poruche ERP, poškodí sa plomba prilepená na ERP, alebo potrebujete výmenu fiškálnej pamäte (zmena  osobných údajov, prechod z neplatiteľa DPH na patiteľa DPH, ukončenie prevádzky), alebo ERP naznačí, že je potrebné vykonať servisnú prehliadku, kľudne sa na nás obrátte!
Školská IT technika
Pomôžeme Vám v kúpe a montáži interaktívnych riešení, tabúľ a softvérov. Vyzbrojíme aj Vašu školu s novinkami, a nezabudneme vysvetliť ich správne používanie. Sme za to, aby tá najnovšia generácia bola vedená k zmysloplnému používaniu digitálnej techniky. Nebojte sa na nás obrátiť otázkami z hľadiska fungovania zariadení, ktoré Vám aj radi nainštalujeme. Sledujte naše ponuky, a vyberte pre žiakov to najlepšie!
Servis IT techniky
Z hľadiska servisu pokazených IT zariadení – tj. počítačov, notebookov, tlačiarní, alebo mobilných telefónov – Vám ponúkame širokospektrálnu starostlivosť o Vaše obľúbené zariadenia. Čistenie? Zabudnuté heslo? Zaobstaranie nového hardvéru, alebo výmena niektorého komponentu? Sme Vám k dispozícii kedykoľvek. V prípade akejkoľvek otázky, alebo problému sa na nás obráťte osobne, alebo telefonicky. Neváhajte, a hlavne nestrácajte čas hľadaím spoľahlivých majstrov.
Informačné systémy
Systémy pre podniky sú naše naj produkty. Prečo? Individuálny prístup k potrebám klientov, ktorí podnikajú vo väčšom alebo menšom formáte je pre nás zásadný. Je dobré odovzdať skúsenosti a mať na svedomí nového a spokojného klienta, ktorý je vďaka našej pomoci vedomí toho, čo sa v jeho podniku deje, kým on rozmýšla o budúcnosti, a plánuje v prospech vlastnej firmy, podniku a zamestnancov. Dobre vytvorený systém môže oslobodiť hospodárenie podniku, a oplatí sa investovať do neho.
Maloobchodný predaj
V našej predajni nájdete USB kľúče, grafické karty, DVD, routery, USB káble a široký výber tonerov a atramentov do tlačiarní. Máte možnosť objednať aj notebooky, tablety, kancelársku techniku od A po Z. Prevádzkujeme aj kopírovaciu a skenovaciu službu. Môžete sa na nás obrátiť s hocijakým problémom, hocijakou otázkou. Radi Vám pomôžeme, keď uvažujete o kúpe, alebo o správnom používaní IT zariadenia.

Pracujeme...

...bez výnimky pre každého, kto potrebuje pomoc V IT tematike. To jest vo všetkom, od montovaní rôznych IT systémov, až po opravách a výberu. Aj pre Vás! My nikdy nesľúbime niečo, čo nevieme dodržať. Sme spoľahlivý partneri, pomôžeme, ak máte otázku a nikdy Vás nenahovoríme, aby ste kúpili niečo čo by Vám bol nepotrebný. A hlavne, sme tu pre každého aj v budúcnosti.